Ostatní

Dnes a zítra (17. a 18. 6. 2020) získá SOOD za každé stažení Pomocníka GIVT 50 Kč!

Vážení přátelé ohrožených dětí a příznivci SOOD!

Obracíme se na Vás s následující prosbou:

Můžete nám totiž pomoci, aniž by vás to cokoliv stálo – pokud si dnes nebo zítra (17. nebo 18. 6. 2020) stáhnete Pomocníka Givt do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera), dostaneme od GIVTu 50 korun. 

Pomocníka si můžete přidat zde: 👉 bit.ly/50Kc-pro-SOOD 👈

S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet, jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde činnost ve prospěch ohrožených dětí pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. 😍

Děkujeme moc za všechny stažené Pomocníky a případné sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké a přátele,  velmi si toho vážíme!

SOOD je  jednou z neziskových organizací, zapojených do projektu GIVT (blíže viz www.givt.cz). Tento projekt spočívá v tom, že internetové obchody (je jich již víc než 1 600 a jsou mezi nimi i ty nejznámější, např. Mall.cz), zapojené do tohoto projektu, darují z tržby za internetové nákupy určité procento (nejčastěji 0,5 % až 4 %) neziskové organizaci, kterou kupující určí. Pomocník Vás upozorní, že právě ten e-shop, v němž jste zahájili nákup, je zapojený do tohoto projektu a zeptá se Vás, jestli si přejete podpořit SOOD nebo ne.

Děkujeme moc, pokud se i Vy do tohoto projektu, v němž bylo pro neziskové organizace získáno již víc než 5 milionů korun, zapojíte.